044 33 43 249 Увійти
044 33 43 249
Увійти

Додаткові послуги від ProstoПошта

04/06/2019

Ми пропонуємо додаткові послуги для клієнтів:

  • Фотофіксація. Ця послуга мінімізує ризики для клієнта. Варто знати, що часом заявлений товар на сайті може не відповідати дійсності. Щоб перевірити товар, Ви можете замовити послугу фотофіксації. Наші працівники зроблять фото товару, відправлять Вам на погодження, і Ви дасте підтвердження на його доставку або відмовитесь від нього. У випадку, якщо товар не відповідає тому, що був представлений на сайті, і Ви відмовляєтесь від нього, передбачене повернення коштів  протягом календарного місяця, за вирахування коштів на перевезення по Китаю. Ціна послуги складає $1 за 5 фотографій.
  • Перепакування товару на складі в Китаї. Для уникнення пошкоджень вантажу при перевезенні ми пропонуємо послугу перепакування. Спеціалісти надійно перепакують ваш товар на складі в Китаї. Варто зазначити, що це не гарантує збереження вантажу при доставці. Ціна на послугу перепакування: до 0,5 кг - $1, від 0,5 кг - $2.
  • Страхування. Це захищає Вас від втрати вантажу в процесі доставки. Страхування діє з моменту викупу товару (або у випадку якщо Ви викупаєте товар самостійно – з моменту отримання товару на складі в Гуанчжоу) до прибуття на склади Нової пошти. Ціна на послугу складає 2% від вартості вантажу.
  • За запитом також надаються такі додаткові послуги: перевірка постачальників товару, транспортні послуги по території КНР та інші послуги для бізнес-клієнтів.
Інші послуги

Авіадоставка з Китаю за $5

18/06/2019

ProstoПошта пропонує доставку товарів літаком за простим тарифом: $5 (до 0,5 кг) та $9 (від 1 кг). Терміни доставки: 9-12 днів

Детально

Доставка морем з Китаю

05/06/2019

ProstoПошта доставляє товари морем з Китаю за індивідуальним запитом. Терміни доставки: від 35 днів в Україну. Важливо: з 1

Детально

Ваше замовлення успішно прийнятий! Після обробки наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Ви успішно підписалися на оновлення!