+38 (044) 33 43 249 Увійти
+38 (044) 33 43 249
Увійти

Додаткові послуги від ProstoПошта

04/06/2019

Викуп товару.  Наші менеджери викуплять товар, що вас зацікавив. Потім товар буде доставлений до нашого складу,а звідти доправлений вам в будь-який куточок  України.

Вартість послуги: Безкоштовно! 

 

Фотофіксація. Ця послуга мінімізує ризики для клієнта. Варто знати, що часом заявлений товар на сайті може не відповідати дійсності. Щоб перевірити товар, Ви можете замовити послугу фотофіксації. Наші працівники зроблять фото товару, відправлять Вам на погодження, і Ви дасте підтвердження на його доставку або відмовитесь від нього. У випадку, якщо товар не відповідає тому, що був представлений на сайті, і Ви відмовляєтесь від нього, передбачене повернення коштів  протягом календарного місяця, за вирахування коштів на перевезення по Китаю. 

Ціна послуги: $1 за 5 фотографій.

 

Перепакування товару на складі в Китаї. Для уникнення пошкоджень вантажу при перевезенні ми пропонуємо послугу перепакування. Спеціалісти надійно перепакують ваш товар на складі в Китаї. Варто зазначити, що це не гарантує збереження вантажу при доставці.

Ціна: до 2 кг - $1, від 2-5 кг - $2,  5-10 кг - $4.

 

Консолідація/Розконсолідація Для оптимізації оподаткування, зручності обробки ваших відправлень ми пропонуємо послуги з консолідації/Розконсолідації. Ваша посилка може бути розконсолідована на кілька менших, які будуть відправлені з певними часовими інтервалами, аби ви їх змогли отримати одна за одною. Також кілька ваших товарів можуть бути зібрані на нашому складі закордоном в одну посилку. Послуга вимагає додатково перепакування.  У випадку консолідації - в одну коробку, а при розконсолідації - у кількість коробок відповідну до кількості розконсолідованих посилок.

Ціна: до 2 кг - $1, від 2-5 кг - $2,  5-10 кг - $4.

 

Страхування. Це захищає Вас від втрати вантажу в процесі доставки. Страхування діє з моменту викупу товару (або у випадку якщо Ви викупаєте товар самостійно – з моменту отримання товару на складі в Гуанчжоу) до прибуття на склади Нової пошти.

Ціна: мінімум $5  або 2% від вартості вантажу.

ПРАЙС-ЛИСТ ПОСЛУГ

 

Інші послуги

Консьерж-сервіс підбору товарів з Китаю

10/10/2019

Спеціалісти ProstoПошта готові надати вам послуги з пошуку та підбору товару з Китаю, а також готові надати вам консультації щодо

Детально

Авіадоставка з Китаю

18/06/2019

ProstoПошта пропонує доставку товарів літаком за простим тарифом: $5 (до 0,5 кг) та $9 (від 1 кг). Терміни доставки: 9-12 днів

Детально

Доставка морем з Китаю

05/06/2019

ProstoПошта доставляє товари морем з Китаю за індивідуальним запитом. Терміни доставки: від 50-60 днів в Україну. Вартість:

Детально

Ваше замовлення успішно прийнятий! Після обробки наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Ви успішно підписалися на оновлення!