+38 (044) 33 43 249 Увійти
+38 (044) 33 43 249
Увійти

Міжнародний сервіс експрес-доставки ProstoПошта розпочинає свою роботу

17/06/2019

Міжнародний експрес-перевізник ProstoПошта офіційно розпочинає свою роботу. ProstoПошта працює за двома основними напрямками: це доставка товарів з-за кордону для фізичних осіб та юридичних осіб (інтернет-магазинів та торговельних компаній).

Корпоративні клієнти вже мають можливість замовити швидку доставку літаком з Китаю за єдиним вигідним тарифом: $5 за вантаж, вагою до півкілограма та $9 – вагою більше півкілограма. Доставка морем з Китаю здійснюється за запитом. Юридичним особам пропонують індивідуальні розрахунки літаком та морем з Китаю. 

ProstoПошта надає допомогу з викупу товарів з китайських інтернет-магазинів без комісії. Наразі компанія працює з такими сайтами: TMall, 1688, TaoBao та Alibaba. Якщо Ви ще не замовляли товари з Китаю та не знаєте, як це робити, менеджери компанії готові надати допомогу.

Інтернет-магазини та торговельні компанії можуть отримати додаткові послуги, окрім вчасної доставки: аудит доставки, оптимізація доставки, моніторинг підрядників, перевірка товарів, фотофіксація товарів на складі в Гуанчжоу, послуги з перевезення товарів в Китаї та інші.

Сервіс ProstoПошта є абсолютно безпечним, адже працює за всіма міжнародними стандартами та виключно в межах правового поля України. Серед основних переваг компанії – швидкість, прозорість та увага до кожного клієнта.

Наразі компанія готова до пропозицій про співпрацю, відкриття нових напрямків доставки та інших запитів.

Ваше замовлення успішно прийнятий! Після обробки наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Ви успішно підписалися на оновлення!